Bilder Skulptur, Tyra Lundgren
I form av fågel, delvis glaserat stengods. Signerad med Minervahuvudet och Tyra Lundgren, höjd 15 cm, smärre ytslitage.
Slutar om 6 timmar 16 minuter
Slutar om 6 timmar 18 minuter