Bilder Keramik, bl.a. Herman Kähler
3 delar, kanna, Herman Kähler, ljusstake, Ulrica Hydman Vallien, samt fotskål Bertil Vallien, höjd 13 - 17 cm, bruksslitage, något mindre nagg/glasyrbortfall förekommer.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 20 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 20 minuter
Slutar om 7 timmar 20 minuter