Bilder Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5000
I originalkartong med diversetillbehör. Numrerad 199311. Bruksslitage
Slutar om 7 timmar 14 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 16 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 18 minuter