Bilder Lockurna, Kina
1900-tal, dekor med körsbärsblommor, höjd 26 cm, smärre ytslitage, klisterrester.
Slutar om 4 timmar 59 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 5 timmar 1 minut
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 5 timmar 3 minuter