Bilder Hängskåp, Allmoge
1800-tal, 57 x 26 cm, höjd 78, åldersrelaterat bruksslitage.
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 950 SEK