Bilder Fioler
2 st, längd 60 cm, 2 stråkar medföljer, en signerad AW?, slitage och skador,
Slutar om 6 timmar 8 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 6 timmar 10 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 12 minuter