Bilder Förstärkare, Harman Kardon HK 990

Förstärkare, Harman Kardon HK 990

2200 SEK

Värdering: - SEK

Smärre yttre bruksslitage, ej funktionstestad

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Ikon 1900-tal, 26x22 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Bord.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

STÄLL för båtmotor. H:92cm (lite ranglig)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Färglitografi Hans Ekvall (f. 1918), Sverige. Blomsterstilleben, Signerad. Numrerad 207/250. Färglitografi, bildmått: 44x52. Bladets mått: 57x63 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK