Bilder Skåp, Jugend

Skåp, Jugend

700 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets början, dörrar med blyinfattade glas, 90 x 37, höjd 220 cm, bruksslitage, defekt lås, en ruta med skada

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

GLAS 6 6 Största H:13 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TAVLA Marc Chagall, litografi, osignerad. 38x47cm rammått

Värdering: -

Bud: 175 SEK

TAVLA, broderad, rammått: 36x36cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

SNÄCKOR och OSTRONSKAL 14*12 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK