Bilder Skåp, Jugend
1900-talets början, dörrar med blyinfattade glas, 90 x 37, höjd 220 cm, bruksslitage, defekt lås, en ruta med skada
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 175 SEK