Bilder Chiffonje
Europa 1800-tal, mahogny, pelare i marmor, 91 x 48 cm, höjd 120/161 cm, slitage, lösa delar medföljer
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 46 minuter
Slutar om 4 timmar 46 minuter