Bilder Golvur, 17/1800-tal
Höjd 221 cm, pendel, vikter, samt nyckel medföljer, slitage, ej funktionstestad
Slutar om 3 timmar 52 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 54 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 56 minuter