Auktioner Guld, Silver & Smycken Silverring med bärnsten, .800, Warszawa, Poland

Bilder Silverring med bärnsten, .800, Warszawa, Poland

Silverring med bärnsten, .800, Warszawa, Poland

160 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal

Värdering: 5 000

Bud: 3 800 SEK

KAKELUGN, fajans, Stockholm, ca 1790

Värdering: 60 000

Bud: 20 000 SEK

SALSSKÅP, rokoko, stockholmsarbete i Christian Linnings art, 1700-talets andra hälft

Värdering: 10 000

Bud: 9 600 SEK

SMYCKESKRIN, trä, 1800-talets andra hälft

Värdering: 3 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 7 minuter