Auktioner Guld, Silver & Smycken Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling

Bilder Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling

Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling

320 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Ljusstakar ett par, rysk empire, kristall och brännförgylld brons. Höjd: 27,5 cm

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Väggbord förgyllt med stenskiva. Bredd: 70 cm. Djup: 28 cm, höjd: 77 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ask med lock, Lack med pärlemo. Längd: 35 cm, djup: 26 cm, höjd: 10 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Färglitografi 2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 27x34-32x47 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK