Auktioner Volvo 75år (1927-2002) memoryspel i trä med Volvobilar

Bilder Volvo 75år (1927-2002) memoryspel i trä med Volvobilar

Volvo 75år (1927-2002) memoryspel i trä med Volvobilar

240 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Soffbord Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd: 120 cm, djup: 86 cm, höjd: 61 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Olja på papper 5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Oljemålning Olle Qviström (1934-2023), Sverige. Stilleben med glas. Signerad, oramad. Olja på duk, 90x70 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Skål Orrefors, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. För nit och redlighet. . , diameter: 24 cm, höjd: 14 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK