Auktioner Belysning CG Hallberg, ljusstakar i barockstil, nysilver, 1 par

Bilder CG Hallberg, ljusstakar i barockstil, nysilver, 1 par

CG Hallberg, ljusstakar i barockstil, nysilver, 1 par

180 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Skulptur Asien, metall. Höjd: 20 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Matbord design: studio Copenhagen, Pelto, Ikea, 1996. Bredd: 150 cm. Djup: 84 cm, höjd: 72 + iläggx50 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Oljemålning Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Fjordmotiv. Signerad. Olja på duk, 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x43

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK

Bordslampa med glasskärm. Höjd: 30 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK