Bilder Palatsurna Arita Hichozan Shinpo-sei Japan 1860-1880
Målad dekor av figurer och fåglar signerad av Tashiro Monzaemon höjd 87 cm, kantlagning
Slutar om 11 timmar 18 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 20 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 22 minuter