Bilder Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram
Slutar om 2 timmar 35 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 37 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 39 minuter