Auktioner Konst & Grafik Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st

Bilder Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st

Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st

120 SEK

Värdering: - SEK

Signerade och numrerade.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

GITARR, akustisk, Oscar Teller, modell 411

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 41 minuter

HEISSNER. Tomte.

Värdering: -

Bud: 230 SEK

Slutar om 41 minuter

BING & GRÖNDAL. "Blå Måsen", Kaffekanna.

Värdering: -

Bud: 260 SEK

Slutar om 42 minuter

RINGAR, 2 st, silver, bla svenska stämplar 1947

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Slutar om 43 minuter