Bilder Hasse Andersson, Skanör, litografier, gäss, 2st
Signerade och numrerade.
Slutar om 41 minuter
Slutar om 42 minuter
Signerade och numrerade.
Slutar om 41 minuter
Slutar om 42 minuter