Bilder Maij-Lise Kuylenstierna, akvarell, blomsterstilleben
Signerad och a tergo daterad 1957.
Slutar om 8 timmar 52 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 52 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter