Bilder Lennart Telg, olja på duk, Skånegård
Signerad och daterad 1958.
Slutar om 12 timmar 8 minuter
Slutar om 12 timmar 15 minuter
Slutar om 12 timmar 16 minuter
Signerad och daterad 1958.
Slutar om 12 timmar 8 minuter