Bilder Svante Schöblom, Overman, Tranås, fåtöljer, 1970-tal, 1 par
Bruksslitage, repor.
Höjd 42cm.
Slutar om 12 timmar 27 minuter
Slutar om 12 timmar 34 minuter
Slutar om 12 timmar 35 minuter
Bruksslitage, repor.
Höjd 42cm.