Bilder Herrarmbandsur Breitling

Herrarmbandsur Breitling

4400 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Ljuskrona Rokokostil. Höjd: 75 cm

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Oljemålning Folke Wilhelmson Berg (1896-1974), Sverige. Signerad, daterad 1926, Landsväg med kyrka. Olja på duk, 47x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x64 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Bok.

Värdering: -

Bud: 260 SEK

Ångermanland

Spegel Rödbetsad. Höjd: 130 cm. Bredd: 90 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK