Bilder Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"
Signerad.
Slutar om 1 timme 33 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 1 timme 35 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 37 minuter