Auktioner HusgerÄd & Vitvaror Arabia, Finland, stor salladsskÄl i trÀ

Bilder Arabia, Finland, stor salladsskÄl i trÀ

Arabia, Finland, stor salladsskÄl i trÀ

120 SEK

VĂ€rdering: - SEK

Markus Auktioner AB

LastvÀgen 3
231 62 Trelleborg
SkÄne

info@markusauktioner.se
0739-124 188

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, grÄlackerad metall, Luxo, 2000-tal

VĂ€rdering: 400

Bud: 0 SEK

SKÅL OCH COASTERS, 11 del, glas, Iittala, 1900-talets mitt

VĂ€rdering: 300

Bud: 300 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hÀlft

VĂ€rdering: 400

Bud: 0 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965

VĂ€rdering: 5 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 7 minuter