Bilder Broissand, René, egen verkstad, vägglampett, brons och mässing, dekor av fåglar, signerad och daterad 1996, b 45 cm
Slutar om 9 timmar 46 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 9 timmar 48 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 9 timmar 50 minuter