Bilder Gerhard Karlmark, litografi, signerad, 56x68 cm
Gerhard Karlmark, litografi, figurscen ifrån Lund, signerad, daterad -57, mått med ram ca 56 x 68 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 31 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 31 minuter
Slutar om 31 minuter