Bilder Eddie Valenta, akvarell, signerad, 42x51 cm
Eddie Valenta, akvarell, motiv med Lunds Domkyrka i vinterskrud, signerad, mått med ram ca 42 x 51 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 7 minuter