Auktioner Keramik & Porslin Keramik, 5 delar, Jie

Bilder Keramik, 5 delar, Jie

Keramik, 5 delar, Jie

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Keramik, 5 delar, Jie, största diameter 27 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Förstärkare, Panasonic SA-HE9

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Herman Österlund, olja på duk, "Strandparti", signerad, 82x65 cm

Värdering: 1 200

Bud: 300 SEK

Jernbolaget, Eskilstuna, "Haga", bestick i nysilver, 111 delar

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Gitarr

Värdering: 400

Bud: 100 SEK