Auktioner Husgeråd & Vitvaror Vinställ, björk, för 20 st flaskor, Nissen, Danmark

Bilder Vinställ, björk, för 20 st flaskor, Nissen, Danmark

Vinställ, björk, för 20 st flaskor, Nissen, Danmark

160 SEK

Värdering: 300 SEK

Vinställ, björk, för 20 st flaskor, Nissen, Danmark, obegagnat i kartong

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Skulptur Nisse Zetterberg (1910-1986), Sverige. Signerad NZ. Gips. Höjd 31 cm. Höjd: 30 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Parti 1950-tal glas + knivställ + gräddkanna mm, 11st glas. Höjd: 6-15 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Nattygsbord ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, höjd: 57 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Ring 18k guld, vitguld, Bellatrix, med briljant 0,19ct, Top Wesselton, storlek: 49 cm

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK