Bilder Ytterfoder, "Prins Eugens Waldemarsudde", Gustavsberg, Ø 25 cm
Ytterfoder, "Prins Eugens Waldemarsudde", Gustavsberg, höjd 12,5 cm, diameter 25 cm
Oljemålning Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja på duk, ej signerad, intygad a tergo, sterbhusstämpel och signatur, yttermått inklusive ram: 71x56
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK