Bilder Terrin, "Musselmalet", 1128, Royal Copenhagen

Terrin, "Musselmalet", 1128, Royal Copenhagen

2200 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Terrin, "Musselmalet", helblond, 1/1128, förstasortering, Royal Copenhagen, Danmark, diameter 23 cm, höjd 15 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

SLÅTTERBALK McCulloch PF72B.

Värdering: -

Bud: 2 300 SEK

Slutar om 30 minuter

DRAGSPEL med väska, Giulietti. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 7 100 SEK

Slutar om 32 minuter

STOLAR 6st, Sörheim, Norge, 1960-70 tal, klädda i konstskinn, valnöt. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 950 SEK

Slutar om 34 minuter

MATBORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:73x 90x 120cm + 2st utdragbara skivor 35cm/st (slitage, fläckar)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 36 minuter