Auktioner Leksaker Brio, tågbana, ett parti

Bilder Brio, tågbana, ett parti

Brio, tågbana, ett parti

350 SEK

Värdering: 250 SEK

Brio, tågbana, ett parti

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Spegel 1900-tal, ram i valnöt, 110x55 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Färglitografier + etsning, 3 st, oramade lösa blad, Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Berta Hansson & Sture Meijer, oramade lösa blad. Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 40x50,50x60 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Matservisdelar 30 delar, Ulla Procopé (1921-1968), Finland. Arabia, Ruska, brunt stengods, 13 mattallrikar, 11 assietter, 6 djupa tallrikar

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, interiör. Olja på pannå, 60x59 cm, yttermått inklusive ram: 73x73 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK