Bilder Brio, tågbana, ett parti
Brio, tågbana, ett parti
Brio, tågbana, ett parti
Färglitografier + etsning, 3 st, oramade lösa blad, Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Berta Hansson & Sture Meijer, oramade lösa blad. Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 40x50,50x60 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK