Bilder Jules Schyl, litografi, "Malmö Rådhus", signerad i trycket, 42x62 cm
Jules Schyl, litografi, "Malmö Rådhus", signerad i trycket, 42x62 cm med ram
Slutar om 5 timmar 28 minuter
Slutar om 5 timmar 35 minuter
Slutar om 5 timmar 36 minuter