Bilder Gurli Lindrooth, olja på duk, signerad, 54x45 cm
Gurli Lindrooth, olja på duk, signerad, 54x45 cm med ram
Slutar om 1 timme 6 minuter
Slutar om 1 timme 13 minuter
Slutar om 1 timme 14 minuter