Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, landskapsmotiv, 60x41 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, landskapsmotiv, signerad Hj. S-m, 60x41 cm
Slutar om 7 timmar 31 minuter
Slutar om 7 timmar 38 minuter
Slutar om 7 timmar 39 minuter