Bilder Takmålning, 1700-tal
Allegorisk motiv, uppfodrad, åldersrelaterat slitage, 300 x 225 cm
Slutar om 5 timmar 21 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 5 timmar 23 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 5 timmar 25 minuter