Bilder Motorcykel, Suzuki "Marauder" Vz800 -99
Ej startad, Dåligt batteri
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
KARMSTOL, "Blink" Rastad och Relling, Hjellegjerede Lenestolfabrikk, 1900 talets mitt (slitage, fläckar, skador på klädsel)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK