Bilder Pall, galon/ek, 1900-talets andra hälft.
Mått: 54x36 cm.
Höjd: 45 cm.
Smärre bruksskick. Slitage ett hörn (se bild).
Slutar om 30 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 42 minuter