Auktioner HusgerÄd & Vitvaror Kittel och spann, koppar, 1900-talets första hÀlft.

Bilder Kittel och spann, koppar, 1900-talets första hÀlft.

Kittel och spann, koppar, 1900-talets första hÀlft.

175 SEK

VĂ€rdering: 50 SEK

Högsta: 24,5 cm.

Bruksskick. Bucklor förekommer.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD
SkÄne

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Syllpapp Paroc 40 m & kabeltunnel

VĂ€rdering: 50

Bud: 50 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 46 minuter

MicrovÄgsugn Andersson, lÀngd 43 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 0 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 48 minuter

Parti eldosor, största mÄtt 20 cm x 15 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 0 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 53 minuter

Glasdörr med karm + extra karm, mÄtt karm 210 cm x 100 cm

VĂ€rdering: 50

Bud: 325 SEK

SkÄne

Slutar om 2 timmar 55 minuter