Bilder Kittel och spann, koppar, 1900-talets första hÀlft.
Högsta: 24,5 cm.
Bruksskick. Bucklor förekommer.
Slutar om 2 timmar 46 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 53 minuter