Auktioner Möbler Stegpall, AWAB

Bilder Stegpall, AWAB

Stegpall, AWAB

450 SEK

Värdering: - SEK

Etikettmärkt. Höjd 59 cm.

Bruksslitage. Märken och fläckar.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

FIGURIN groda Arvika keramik Kaj Stuart-Beck H:4,5 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Stege.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Ångermanland

Fåtölj Gustaviansk stil

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 56x47 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK