Bilder Marin Norska amerikalinjen olja på pannå daterad 1937
Mått 60 x 32 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 8 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 8 minuter
Slutar om 5 timmar 8 minuter