Bilder Radio, Luxor
Höjd 39, längd 62 cm.
Ej testad.
Bruksslitage. Repor och märken.
Slutar om 10 timmar
Slutar om 10 timmar 7 minuter
Slutar om 10 timmar 8 minuter
Höjd 39, längd 62 cm.
Ej testad.
Slutar om 10 timmar
Slutar om 10 timmar 7 minuter
Slutar om 10 timmar 8 minuter