Bilder Bengt Nordenborg, "Pollineringstid", litografi
Signerad och numrerad 189/260. Bildmått 48x38 cm.
Missfärgning på passepartout.
Slutar om 4 timmar 28 minuter
Slutar om 4 timmar 35 minuter
Slutar om 4 timmar 36 minuter