Auktioner Mikael Wahlberg, "Juli", litografi

Bilder Mikael Wahlberg, "Juli", litografi

Mikael Wahlberg, "Juli", litografi

0 SEK

Värdering: - SEK

Signerad och numrerad 82/90. Bildmått 38x31 cm.

Krawzykowska Auktioner

Fjärrviksvägen 2
65350 Karlstad

kristian@rispab.se
0793330228

Mikroskop.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

LED-STRÅLKASTARE med solcell

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Förstärkare.

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Ångermanland

JORDGLOB plast/metall Made in Western Germany H:23 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK