Bilder Stormkök, Optimus, 1900-talets mitt
No 111. Höjd 11, längd 18 cm.
Slitage. Repor och märken. Ytsmuts.
Slutar om 12 timmar 46 minuter
Slutar om 12 timmar 53 minuter
Slutar om 12 timmar 54 minuter