Bilder DÖRRAR, allmoge, 4 st, 1800-tal
Mått ca 46x130 samt 118x59 cm
Konditionsrapport - Bruksslitage, färgbortfall
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 275 SEK