Auktioner BORDSSPEGEL, 1800-tal

Bilder BORDSSPEGEL, 1800-tal

BORDSSPEGEL, 1800-tal

250 SEK

Värdering: 500 SEK

Fanerad med mahogny och intarsiainläggningar, tre lådor, nyckelskylt och knopp av horn, vippbar spegel, höjd 65, 60 x 20 cm

FÖNSTERLAMPA H:18 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

parti RAMAR

Värdering: -

Bud: 100 SEK

BURK Arvika keramik Persman-Warnstad, TEKANNA med värmare, FAT "Sparta" & TALLRIKAR "Grön Anna" D:23 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

LJUSSTAKAR, BESTICK, HANDVISP, VÄCKARKLOCKA mm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 6 minuter