Auktioner GARDINLÄNGDER, 3 + 2 st, bomull, 1900-/2000-tal

Bilder GARDINLÄNGDER, 3 + 2 st, bomull, 1900-/2000-tal

GARDINLÄNGDER, 3 + 2 st, bomull, 1900-/2000-tal

900 SEK

Värdering: 500 SEK

Mönster av blommor, amplar och fåglar, med sydda veckband, 3 st à ca 130 x 250 cm, samt 1 par gardinlängder ca 150 x 100 cm

BORDSLAMPA tenn, Art Déco Total H:50 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

KATTER trä L:31 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

LJUSLYKTA/BUR metall H:80 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

SVERIGESKYLT 14,5*19,5 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 6 minuter