Bilder AKKE BERGLUND (född ?), olja på duk, signerad
Vinterlandskap med skogsdunge, ca 65 x 87 cm
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter
Slutar om 4 timmar 3 minuter