Bilder BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad
Lanskapsmotiv, ca 65 x 45 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 36 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 36 minuter
Slutar om 7 timmar 36 minuter