Bilder IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal
20 sidor, nr 1 - 20 samt 1 onumrerad, ca 16 x 11,5 cm, bl a med nr 23. Cassius Clay, med rött originalomslag
Slutar om 9 timmar 12 minuter
Slutar om 9 timmar 14 minuter